Залиття квартири – зразок доведення вини

Напевно серед читачів-юристів мало хто веде справи щодо залиття квартир, але все може бути)

Нечасто зустрінеш рішення судів, які детально описують розподіл прав і обов’язків щодо утримання внутрішньобудинкових систем, обґрунтовують наявність вини ЖЕУ чи відсутність вини сусіда, що залив квартиру, розбираються в нюансах судової комплексної судово-будівельно-технічно-товарознавчої експертизи та причинно-наслідкового зв’язку між заміною крана і затопленням квартири.

Пропоную Вашій увазі саме такі рішення – насолодіться самі, збережіть і поділіться з ближніми.

Погодьтесь – важко швидко знайти і вибудувати в логічну послідовність нормативні джерела щодо взаємодії власників квартир і балансоутримувача; проведення ремонту і обов’язок перевіряти стан розвитку корозії трубопроводів; періодичність технічних оглядів квартир.
Хоча рішення багатослівне і читається не просто, але вражає кількістю розібраних нюансів. Бонусом будуть обмовки на зразок «докази свідчать про невинність відповідача»))
По мотивам рішення можна написати пам’ятку «Як діяти при залитті квартири».

В реєстрі судових рішень наявне лише рішення першої інстанції від 19.12.2013 р. у справі № 2/257/551/13, але вдалось знайти інформацію що Апеляційний суд Донецької області 17.03.2014 р. залишив в його силі, окрім вимоги про відшкодування моральної шкоди:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/36694277

Аналогічна справа № 257/109/13-ц: перша інстанція від 13.11.2013 р. http://reyestr.court.gov.ua/Review/35360945, та апеляція від 24.12.2013 р. http://reyestr.court.gov.ua/Review/37702995

Окремо посилання на питання для комплексної судово-будівельно-технічно-товарознавчої експертизи:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/31907522
http://reyestr.court.gov.ua/Review/31267671

Оформити підписку
Введіть адресу вашої електронної пошти та дізнавайтеся про нові публікації першими.
E-mail*
Нові коментарі
  Цей блог веде Іларіон Томаров with the little help from my friends, статті яких також публікуються тут. Кожен, хто публікує контент в нашому блозі є фахівцем в певній галузі чи питанні, тому ми не переказуємо законодавство чи студентські підручники, а намагаємось максимально конкретно і практично висвітлити проблему.

  Наша мета - поділитись корисними порадами і досвідом переважно в сфері цивільного права, та інших галузей, закликати до обговорення цікавих вам теми, ділитись своїм досвідом і надихнути на створення статей, які ви захочете опублікувати на legalshift.com.ua
  Наш контент - для кожного, хто шукає відповіді на юридичні питання в інтернеті, але не знає чи можна довіряти безкоштовним порадам в мережі.

  Особливість юридичних порад в тому, що через зміни в законодавстві вони можуть втратити актуальність в будь-який момент, а також в тому, що кожна ситуація і кожний клієнт по своєму унікальні і потребують індивідуального підходу.

  Саме тому ми можемо гарантувати, що на момент публікації її зміст є актуальним, і застерігаємо, що при прийнятті важливих рішень слід звернутись безпосередньо до юриста-фахівця в певній галузі - ви ж не будете приймати рішення про медичне втручання спираючись на публікації на форумах?

  Авторські права на оригінальний контент (тексти і зображення) належать їх авторам і розміщені з люб'язного дозволу авторів.
  Запрошуємо ділитись контентом з блогу дотримуючись цих вимог: зазначати ім'я автора, назву нашого сайту і не вносити зміни в оригінальний текст.
  © 2024 LegalShift  Войти